Kancelaria Radców Prawnych

wyrok kredyty frankowe
Nasze wyroki

Umowa kredytu mBank SA uznana za nieważną – wyrok w ekspresowym tempie 11 miesięcy!

Miło nam poinformować, że Sąd Okręgowy w Warszawie, XXVIII Wydział Cywilny w sprawie przeciwko mBank SA w dniu 29 listopada 2022 r. wydał wyrok (sygn. akt XXVIII C 1559/22, SSR del. Maciej Wójcicki), zgodnie z treścią którego ustalił nieważność umowy kredytu indeksowanego do CHF oraz zasądził świadczenie nienależne zgodnie z teorią dwóch kondykcji.

Sprawa dotyczyła umowy kredytu indeksowanego z 2008 roku. W sprawie odbyła się jedna rozprawa, na której przesłuchano kredytobiorców.

Pozew wpłynął do Sądu w styczniu 2022 r., a zatem wyrok zapadł w zaledwie 11 miesięcy.

Sprawę prowadzi: r.pr. Konrad Korzybski.

kredyt frankowy wyrok mbank

mBank

Nasza Kancelaria skutecznie reprezentuje Klientów w sprawach frankowych z mBankiem. Dzięki głębokiej znajomości prawa oraz indywidualnemu podejściu do każdej sprawy, nasza Kancelaria odnotowała istotne sukcesy w zakresie wyroków unieważniających kredyty frankowe w mBanku. Jesteśmy przekonani, że każdy przypadek zasługuje na dokładną analizę, a doświadczenie zdobyte w licznych procesach pozwala nam na efektywne reprezentowanie interesów osób zmagających się z konsekwencjami zaciągnięcia kredytów we frankach szwajcarskich. Dokładamy wszelkich starań, by każda sprawa była prowadzona z najwyższą starannością, co przekłada się na skuteczność działań. Tutaj możesz zapoznać się z innymi wyrokami uzyskanymi przez nas w sprawach przeciwko mBank.

Możliwość komentowania Umowa kredytu mBank SA uznana za nieważną – wyrok w ekspresowym tempie 11 miesięcy! została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!