Kancelaria Radców Prawnych

Klauzule abuzywne skutkujące nieważnością umowy kredytu:

dla umów Deutsche Bank z lat 2005-2006:
dla umów Deutsche Bank z lat 2008-2009:

Deutsche Bank zawierał w umowach kredytów frankowych zapisy związane z ustaleniem kursu walut, które były na tyle niejasne, że klient nie mógł prawidłowo ocenić ryzyka. Przez to, że w umowach zawartych z Deutsche Bank znalazły się klauzule abuzywne, naruszające interesy kredytobiorców, pokrzywdzeni mogą starać się o unieważnienie zaciągniętego kredytu, nawet jeżeli zdążyli już spłacić całość zobowiązania.

Unieważnienie kredytu frankowego w Deutsche Bank – dlaczego warto?

Unieważnienie kredytu frankowego w Deutsche Bank to najlepszy wybór dla każdego kredytobiorcy zmagającego się z niekorzystnymi warunkami umowy. Nasza kancelaria frankowa pomaga klientom sporządzić i wystosować odpowiedni pozew do sądu przeciwko Deutsche Bank. Podstawą do całkowitego unieważnienia kredytu są wspomniane wcześniej zapisy abuzywne. Wykazujemy, że umowa nie spełnia koniecznych warunków prawnych, a w dodatku narusza interes kredytobiorcy, ponieważ niektóre z postanowień w niej zawartych nie zostały w żaden sposób uzgodnione z konsumentem.

Co zyska klient, któremu uda się unieważnić umowę? Przede wszystkim to, że będzie musiał rozliczyć się z Deutsche Bankiem w taki sposób, że zobowiązany zostanie do oddania tylko kapitału kredytu. Natomiast bank musi oddać wszystkie środki wpłacone w ramach rat, wliczając w to odsetki.

Unieważnienie kredytu frankowego w Deutsche Bank to opłacalne posunięcie. Mamy wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu naszych klientów, a najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności są wyroki unieważniające umowy kredytów frankowych w Deutsche Banku.

Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!