Kancelaria Radców Prawnych

Klauzule abuzywne skutkujące nieważnością umowy kredytu:

Przykładowe, korzystne wyroki uzyskane przez naszą kancelarię:

Kredyty frankowe wciąż są ogromnym problemem dla wielu Polaków. To znaczące obciążenie budżetu domowego. W jakiej sytuacji są klienci Santander Banku? Jaka jest obecna strategia Santander Banku wobec frankowiczów? Czy warto, żeby pozywali kredytodawcę do sądu?

Santander Bank – postawa wobec frankowiczów

Polityka Grupy Santander Bank od lat polega na dążeniu do ugód z frankowiczami. Przypomnijmy, że o unieważnienie kredytu frankowego w obecnej Grupie Santander Bank mogą starać się klienci dawnego Kredyt Bank oraz Banku Zachodniego WBK. Na taką formę zdecydowało się ponad 8 tysięcy kredytobiorców.

Unieważnienie kredytu frankowego w Santander Bank – ugoda czy proces?

Pomimo nieustannych zachęt ze strony banku do zawierania ugód, coraz więcej klientów banku obciążonych kredytem we frankach szwajcarskich decyduje się na sprawy sądowe. Nic dziwnego. Wyroki, jakie zapadają, są pozytywne dla kredytobiorców. Tylko w 2023 roku Santander Bank przegrał blisko 2000 spraw z frankowiczami. Stanowi to około 96 proc. wszystkich procesów o unieważnienie kredytu frankowego w Santander Banku.

W jaki sposób unieważnić kredyt frankowy w Santander Bank?

Ogromna część wyroków zapadających w sprawach o unieważnienie kredytu frankowego w Santander Bank kończy się korzystnie dla frankowiczów. Dziś unieważnienie kredytu frankowego jest realną możliwością. Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią frankową. Przeprowadzimy cały proces szybko i profesjonalnie, zaczynając od przygotowania niezbędnej dokumentacji, zidentyfikowania niedozwolonych klauzul w umowach, po reprezentowanie kredytobiorcy w sądzie.

Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!