Kancelaria Radców Prawnych

Klauzule abuzywne skutkujące nieważnością umowy kredytu:

Przykładowe, korzystne wyroki uzyskane przez naszą kancelarię:

Powodzenie w sprawach o unieważnienie kredytu frankowego w banku Millennium zależy przede wszystkim od dogłębnej analizy treści umów kredytowych. Drugim kluczowym aspektem jest wnikliwa analiza orzecznictwa sądów krajowych i orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Nasza kancelaria frankowa legitymuje się długą listą korzystnych wyroków w sprawach przeciw Millennium Bank.

Jak Bank Millenium reaguje na korzystne dla klientów rozstrzygnięcia w sądach?

Od roku 2016 reprezentowaliśmy przed sądem wielu klientów w sprawach o unieważnienie kredytu frankowego w Millennium Bank i w większości uzyskaliśmy dla nich korzystne wyroki. W związku z lawinowo rosnącą liczbą rozstrzygnięć nieodpowiadających bankom strategia tej instytucji polega na zaoferowaniu klientom dwóch opcji. Co ważne, nie są one zgodne z wersją rekomendowaną przez KNF, lecz stanowią autorską propozycję BM.

Unieważnienie kredytu frankowego czy spłata na warunkach Banku Millenium?

Stanowisko banku jest coraz bardziej elastyczne, a wśród propozycji pojawia się indywidualne negocjowanie warunków spłaty. Poszkodowani najczęściej decydują się na rozstrzygniecie sądu, ponieważ żadna z propozycji drugiej strony nie jest dla klientów korzystniejsza od wyroku unieważniającego umowę w sprawach przeciwko Bankowi Millennium.

Mamy wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów, również tych, którzy są członkami pozwów zbiorowych. Każdą sprawę rozpoczynamy od wnikliwej analizy umowy kredytowej, identyfikując zawarte w nich klauzule abuzywne. Jeśli chcesz wystąpić z pozwem przeciwko Bankowi Millennium, zgłoś się do nas! Możesz wypełnić również ten formularz, by uzyskać bezpłatną analizę Twojej umowy kredytowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wyrokami unieważniającymi umowę kredytu frankowego w Banku Millennium, które są najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności.

Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!