Kancelaria Radców Prawnych

kredyty frankowe wyrok pko
Nasze wyroki

Mamy to! Jako jedni z pierwszych w Polsce uzyskujemy prawomocny wyrok przeciwko Bankowi DnB Nord dot. umowy z 2011 roku!

W dniu 12 lipca 2023 roku prezentowaliśmy Państwu wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie XXVIII Wydział Cywilny wydał z dnia 7 lipca 2023 r. wyrok (sygn. akt XXVIII C 13775/22). W wyroku Sąd zasądził od DNB Bank Polska na rzecz naszej Klientki dochodzone spłaty i ustalił, że umowa jest nieważna. Publikacja dostępna jest pod następującym linkiem: https://radcowie-prawni.waw.pl/ostatnia-forteca-zdobyta-staraniami-kancelarii-sad-uniewaznia-umowe-banku-dnb-nord-z-2011-roku

Argumentacja Kancelarii w toku procesu, podzielona i uzupełniona przez Sąd w uzasadnieniu ww. wyroku okazała się na tyle silna, że Bank DNB odstąpił od składania apelacji. W rezultacie wyrok z dnia 7 lipca 2023 roku stał się prawomocny i został już rozliczony z Bankiem.

Sprawę prowadził r.pr. Marcin Wojciński, przy merytorycznym wsparciu r.pr. Konrada Korzybskiego, r.pr. Macieja Dujki, r.pr. Miłosza Filipa, r.pr. Macieja Rączkowskiego oraz r.pr. Katarzyny Matuszczak.

wyrok dnb
Możliwość komentowania Mamy to! Jako jedni z pierwszych w Polsce uzyskujemy prawomocny wyrok przeciwko Bankowi DnB Nord dot. umowy z 2011 roku! została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!