Kancelaria Radców Prawnych

bank-millennium-wyrok-frankowy
Nasze wyroki

Kolejne sukcesy Kancelarii w walce z Bankiem Millennium. Wyrok wydany w 4 miesiące od złożenia pozwu. Unieważniony kredyt od początku spłacany w CHF!

Niezwykle miło nam pochwalić się kolejnymi wyrokami uzyskanymi przeciwko Bankowi Millennium:

1. wyrok Sądu Okręgowego w Krakowie z dnia 24 października 2023 r. (sygn. akt I C 2730/23) wydany w składzie SSO Anna Chmielarz – sprawę prowadzi r.pr. Konrad Korzybski, wyrok zapadł w 4 miesiące od złożenia pozwu!

2. Wyrok Sądu Okręgowego Warszawa – Praga w Warszawie z dnia 30 października 2023 r. (sygn. akt II C 475/22) wydany w składzie SSO Emil Lewandowski – sprawę prowadzi r.pr. Konrad Korzybski,

3. wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie z dnia 3 listopada 2023 r. (sygn. akt XXVIII C 12666/21) wydany w składzie SSO Aleksandra Orzechowska – sprawę prowadzi r.pr. Maciej Dujka, wyrok dotyczy kredytu spłacanego od początku w CHF (zasądzone kwoty w PLN obejmują wyłącznie ubezpieczenia). Tym samym zasadna okazała się argumentacja dotycząca abuzywności klauzul na etapie przeliczenia kredytu z PLN na CHF, jako wystarczająca do upadku całej umowy kredytu.

Już jutro zaprezentujemy Państwu prawomocny korzystny wyrok w jednej z najtrudniejszych spraw prowadzonych przez Kancelarię. Zachęcamy Państwa do bieżącego śledzenia naszych wpisów na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

wyrok unieważnienie kredytu millennium
wyrok unieważnienie kredytu millennium
wyrok unieważnienie kredytu millennium
Możliwość komentowania Kolejne sukcesy Kancelarii w walce z Bankiem Millennium. Wyrok wydany w 4 miesiące od złożenia pozwu. Unieważniony kredyt od początku spłacany w CHF! została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!