Kancelaria Radców Prawnych

mbank-kredyt-cfh-760x430 (2)
Nasze wyroki

Kredyt w mBank spłacony w całości. Kolejny nakaz zapłaty wydany w 5 miesięcy od dnia złożenia pozwu

Miło nam poinformować, że w kolejnej z prowadzonych przez nas spraw przeciwko mBank dot. kredytu indeksowanego do CHF, Sąd Okręgowy w Warszawie, XXVIII Wydział Cywilny w osobie SRR del. Agnieszki Kossowskiej wydał w dniu 16 września 2021 r. nakaz zapłaty (sygn. akt XXVIII C 609/21), zgodnie z treścią którego nakazał bankowi, ażeby ten w terminie 14 dni zwrócił na rzecz kredytobiorcy całkowitą kwotę wszystkich uczynionych przez kredytobiorców świadczeń z tytułu nieważnej umowy kredytu (zgodnie z teorią dwóch kondykcji) bądź wniósł w tym terminie stosowny sprzeciw.

 

Także i w tym przypadku umowa została całkowicie wykonana (kredyt spłacony w całości), co ponownie potwierdza, że całkowita spłata kredytu nie zamyka drogi do dochodzenia swoich praw. Nakaz zapłaty został wydany w terminie 5 miesięcy od dnia złożenia pozwu, a jeśli bank go nie zaskarży, stanie się prawomocny i ostateczny.

Sprawę prowadzą r.pr. Marcin Wojciński i r.pr. Maciej Dujka

Możliwość komentowania Kredyt w mBank spłacony w całości. Kolejny nakaz zapłaty wydany w 5 miesięcy od dnia złożenia pozwu została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!