Kancelaria Radców Prawnych

uniewaznienie kredytu wyrok bph
Nasze wyroki

Wygrywamy prawomocnie z Bankiem BPH (wzór byłego GE Money Bank). Umowy na etapie egzekucji komorniczej też można podważyć!

Jesteśmy niezwykle ukontentowani prezentując Państwu załączony wyrok Sądu Apelacyjnego w Łodzi z dnia 24 stycznia 2024 roku (sygn. akt I ACa 2128/22), którym Sąd zmienił niekorzystny wyrok Sądu Okręgowego w Kaliszu i pozbawił wykonalności tytuł egzekucyjny na podstawie którego komornik prowadził egzekucję.

Klient trafił do nas w 2016 roku, kiedy to r. pr. Marcin Wojciński został jego pełnomocnikiem z urzędu. Po dogłębnej analizie stanu faktycznego i prawnego podjęliśmy decyzję o złożeniu pozwu. W 2016 roku istniały duże problemy z unieważnieniem umowy będącej w toku spłat, więc przygotowanie pozwu przeciwegzekucyjnego i poprowadzenie sprawy było ogromnym wyzwaniem. Wyzwaniu temu podołaliśmy! Zgodnie z prawem Sąd mógł pozbawić tytuł wykonalności jedynie w zakresie jeszcze nie wyegzekwowanym. Niemniej nie jest to koniec batalii z bankiem. Obecnie to my przechodzimy do kontrataku i idziemy wraz z Klientem po wszelkie wyegzekwowane należności.

Sprawę prowadził r.pr. Marcin Wojciński, przy merytorycznym wsparciu r.pr. Konrada Korzybskiego, r.pr. Macieja Dujki, r.pr. Miłosza Filipa oraz r.pr. Macieja Rączkowskiego.

Możliwość komentowania Wygrywamy prawomocnie z Bankiem BPH (wzór byłego GE Money Bank). Umowy na etapie egzekucji komorniczej też można podważyć! została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!