Kancelaria Radców Prawnych

wyrok w sprawie frankowej
Nasze wyroki

Nieważność umowy kredytu dawnego Getin Bank S.A. DOM Oddział w Łodzi. Korzystny wyrok dotyczący kredytu w całości spłaconego wydany przez Sąd Okręgowy w Siedlcach. Getin Noble Bank S.A. ponownie przegrywa!

Miło nam poinformować, że Sąd Okręgowy w Siedlcach, I Wydział Cywilny w sprawie przeciwko Getin Noble Bank S.A. w dniu 6 grudnia 2022 r. wydał wyrok (sygn. akt I C 1848/21, SSO Agnieszka Troć), zgodnie z treścią którego zasądził świadczenie nienależne zgodnie z teorią dwóch kondykcji, obciążając Bank całością kosztów procesu.

Sprawa dotyczyła umowy kredytu indeksowanego do CHF zawartej z Getin Bank S.A. DOM Oddział w Łodzi. Kredyt został przez kredytobiorców w całości spłacony. W sprawie odbyła się jedna rozprawa, na której przesłuchano kredytobiorców.

Pozew złożono w grudniu 2021 roku, a zatem Sąd wydał wyrok po 12 miesiącach.

Sprawę prowadzi: r.pr. Konrad Korzybski

wyrok kredyt frankowy getin noble
Możliwość komentowania Nieważność umowy kredytu dawnego Getin Bank S.A. DOM Oddział w Łodzi. Korzystny wyrok dotyczący kredytu w całości spłaconego wydany przez Sąd Okręgowy w Siedlcach. Getin Noble Bank S.A. ponownie przegrywa! została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!