Kancelaria Radców Prawnych

millennium bank wyroki w sprawach frankowych
Nasze wyroki

Kolejne trzy korzystne wyroki przeciwko Bankowi Millennium S.A., w tym jeden prawomocny

Miło nam poinformować o kolejnych wyrokach uzyskanych w ostatnim czasie przez Kancelarię, wydanych w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych do CHF zawartych z Bankiem Millennium S.A.:

  1. wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie, I Wydział Cywilny z dnia 02.03.2023 r. (I ACa 1201/22, SSA Beata Kozłowska)

We wskazanej sprawie Sąd Apelacyjny potwierdził, że umowa kredytu jest nieważna. Apelację banku od korzystnego dla Klientów Kancelarii wyroku Sąd Apelacyjny uwzględnił jedynie w niewielkiej części tj. w związku z uznaniem za zasadnego zarzutu zatrzymania. W pozostałym zakresie apelację oddalono. Odsetki przyznano po doręczeniu odpisu pozwu oraz pism modyfikujących powództwo. Sprawę prowadzi r.pr. Konrad Korzybski i r.pr. Miłosz Filip.

  1. wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, XXVIII Wydział Cywilny z dnia 09.02.2023 r. (XXVIII C 6098/22, SSR del. Henryk Walczewski)

We wskazanej sprawie Sąd uznał, iż umowa kredytu jest w całości bezskuteczna nieważna) oraz zasądził świadczenie nienależne zgodnie z teorią dwóch kondykcji. Sprawę prowadzi r.pr. Miłosz Filip.

  1. wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, XXVIII Wydział Cywilny z dnia 31.01.2023 r. (XXVIII C 15687/21, SSR del. Tomasz Leszczyński)

We wskazanej sprawie Sąd uznał, iż umowa kredytu jest nieważna oraz zasądził świadczenie nienależne zgodnie z teorią dwóch kondykcji . Sprawę prowadzi r.pr. Konrad Korzybski.

uniewaznienie kredytu frankowego millennium
uniewaznienie kredytu frankowego millennium
uniewaznienie kredytu frankowego millennium

Millenium S.A

Sukcesy osiągnięte w sprawach dotyczących kredytów frankowych wobec Banku Millennium S.A. świadczą o wysokiej efektywności naszych działań prawnych. Specjalizujemy się w obszarze problematyki związanej z kredytami walutowymi, podejmując się również wyzwań z pozoru bardziej złożonych. Nasz zespół ekspertów, dzięki dogłębnej analizie umów kredytowych podpisanych z Bankiem Millennium S.A. oraz zastosowaniu trafnej argumentacji prawnej, osiąga korzystne rozstrzygnięcia dla naszych Klientów, czego potwierdzeniem są wyroki unieważniające kredyty frankowe. Te wyroki stanowią dowód na to, że nasze podejście jest nie tylko skuteczne, ale także przynosi wymierne korzyści dla osób, które zdecydowały się na współpracę z naszą kancelarią. Tutaj możesz sprawdzić inne wyroki w sprawach przeciwko Bankowi Millennium S.A.

Możliwość komentowania Kolejne trzy korzystne wyroki przeciwko Bankowi Millennium S.A., w tym jeden prawomocny została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!