Kancelaria Radców Prawnych

kredyty frankowe - wyroki millennium
Nasze wyroki

Bank Millennium dwukrotnie pokonany przez Konsumentów przed Sądem Okręgowym Warszawa-Praga

Jak pokazują statystyki spraw przeciwko Bankowi Millennium S.A., zwycięstwa Konsumentów stają się pożądaną normą. Nie inaczej sytuacja kształtowała się w dwóch kolejnych sprawach prowadzonych przez Kancelarię przed Sądem Okręgowym Warszawa-Praga.

W dniu 1 grudnia 2022 r. Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w sprawie III C 1028/21 (SSO Małgorzata Kamykowska) wydał wyrok zasądzający na rzecz kredytobiorcy świadczenie nienależne zgodnie z teorią dwóch kondykcji oraz obciążający bank całością kosztów procesu. Sprawa dotyczyła kredytu indeksowanego do CHF z 2008 r., który został w całości spłacony. Pozew wniesiono w kwietniu 2021 roku.

Kolejno, w dniu 6 grudnia 2022 r. Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w sprawie II C 1707/21 (SSO Kamila Paluszkiewicz-Brolska) wydał wyrok ustalający nieważność umowy kredytu Banku Millennium S.A. indeksowanego do CHF z 2005 roku oraz zasądził na rzecz kredytobiorców świadczenie nienależne zgodnie z teorią dwóch kondykcji. W tej sprawie kredyt jest nadal spłacany. Pozew wniesiono w październiku 2021 roku.

W obu w/w sprawach kredytobiorców reprezentuje r.pr. Konrad Korzybski.

wyrok millennium kredyty frankowe
wyrok millennium kredyty frankowe
Możliwość komentowania Bank Millennium dwukrotnie pokonany przez Konsumentów przed Sądem Okręgowym Warszawa-Praga została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!