Kancelaria Radców Prawnych

santander-bank unieważnienie kredytu frankowego
Nasze wyroki

2 korzystne wyroki przeciwko Santander Bank Polska, z czego jeden w 3 miesiące od złożenia pozwu!

Kancelaria uzyskała kolejne dwa wyroki przeciwko Santander Bank Polska, z czego jeden został uzyskany w ekspresowym tempie”

Wyroki są następujące:

  1. wyrok Sądu Okręgowego w Krakowie, I Wydział Cywilny (sygn. akt I C 250/23) z dnia 27 marca 2023. Wyrok zapadł w 3 miesiące od złożenia pozwu! Sprawę prowadzi r.pr. Maciej Dujka,
  2. wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, IV Wydział Cywilny (sygn. akt IV C 1147/20) z dnia 31 marca 2023 r. – sprawę prowadzi r.pr. Marcin Wojciński.
uniewaznienie umowy kredytu santander wyrok
uniewaznienie umowy kredytu santander wyrok
uniewaznienie umowy kredytu santander wyrok

Santander Bank Polska

Nasza Kancelaria może pochwalić się wieloma korzystnymi wyrokami w sprawach frankowych przeciw Santander Bank Polska. Dzięki dokładnej analizie umów kredytowych oraz skutecznej argumentacji, udało się nam doprowadzić do unieważnienia wielu niekorzystnych umów kredytowych naszych Klientów. Zależy nam na tym, aby Klienci otrzymywali indywidualne podejście oraz byli w stale informowani na temat statusu ich spraw. Zachęcamy do zapoznania się z innymi wyrokami w sprawach przeciwko Santander Bank Polska.

Możliwość komentowania 2 korzystne wyroki przeciwko Santander Bank Polska, z czego jeden w 3 miesiące od złożenia pozwu! została wyłączona
Skontaktuj się z nami!Umów się z radcą prawnym na rozmowę!